حمله و تجاوز به دختر و پسری که با هم قرار ملاقات گذاشته بودند

[ad_1]

حمله 2 شیطان صفت به خلوتی دختر و پسر در نخستین قرار + عکس

حمله و تجاوز به دختر و پسری که با هم قرار ملاقات گذاشته بودند

گروه حوادث Accidents رکنا: پسر منطقی و با حجب وحیایی بود اما صحبت های ما در باره آینده ازدواج به نتیجه ایی نرسید،تصمیم گرفتیم برای همیشه خداحافظی کنیم.

 دو ماه قبل در فضای مجازی باهم آشنا شدیم. روزهای اول درباره آثار یک دارو روی پوست برای همدیگر پیام می فرستادیم اما کم کم پای شعر و شاعری وسط کشیده شد و بعد پیام های عاشقانه هردویمان را به فکر ازدواج انداخت.
در اولین قرار ملاقات به پارک رفتیم. پسر منطقی و با حجب و حیایی بود اما صحبت های ما درباره آینده و ازدواج به نتیجه ای نرسید. تصمیم گرفتیم برای همیشه خداحافظی کنیم.
او می گفت اصلا نمی خواهد تن به ازدواجی احساسی بدهد و باید به نظر پدر و مادرش هم توجه کند. هوا تاریک شده بود و از پارک بیرون آمدم. پسر جوان گفت مرا تا نزدیک خانه مان می رساند.
سوار ماشین او شدم و به راه افتادیم. من روی صندلی عقب نشسته بودم که ناگهان در خیابانی خلوت یک خودرو راه ما را سد کرد و دو مرد جوان با عجله سوار خودرو ماشدند.

حمله و تجاوز به دختر و پسری که با هم قرار ملاقات گذاشته بودند
آن ها راننده را مورد ضرب و شتم قرار دادند و کیف دستی مرا هم به زور گرفتند و کارت بانکی ام را برداشتند. شماره رمز را هم با تهدید از من گرفتند و می خواستند خودم را هم ببرند که در برابرشان مقاومت کردم و از ترس پا به فرار Escape گذاشتند.
دقایقی بعد پیامک برداشت پول از حساب بانکی ام برایم رسید. موضوع را به پلیس Police اعلام کردیم. خوشبختانه سرنخ های خوبی به دست پلیس آمده است و امیدوارم این سارقان هرچه زودتر دستگیر شوند.
من دختر تحصیل کرده ای هستم و مدتی است در یک شرکت کار می کنم. تا حالا هیچ مشکلی هم نداشته ام. متاسفانه این مساله را از خانواده ام مخفی کردم و سر قرار رفتم. چند جوان شرور هم که کار ما را زیر نظر داشتند با افکار شیطانی تعقیبمان کردند و این طوری دردسر درست شد.
با اینکه خانواده ام به من اعتماد کامل دارند نمی دانم با چه رویی به صورتشان نگاه کنم و برای این پنهان کاری به آن ها توضیح بدهم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *