پدر مسی به عمه مسی : لیونل عمه ای مثل تو نمی خواهد

[ad_1]

پاسخ پدر مسی به عمه مسی /  ۲۰ سال است که هیچ تماسی با این خانم نداشته‌ام

خورخه مسی پدر و وکیل مسی در واکنش به اظهارات خواهرش گفت: همه باید بدانند که این خانم اصولا عمه مسی نیست، وقتی پدرم فوت کرد، او آمد و ادعا کرد که خواهدر من است. ناگهان ظاهر شد و البته من مشکلی با این قضیه نداشتم چون قرار بود زندگی او را اداره کنم، البته همه حرف‌هایش را هم باور نکردم. ۲۰ سال است که او را ندیده‌ام و فقط یک بار وقتی به خانه ما در آرژانتین مراجعه کرده بود، با اصراری که داشت در کنار من عکس یادگاری گرفت.

خورخه مسی ادامه داد: اظهارات این خانم کاملا تهمت و دروغ است، به او ربطی ندارد که پسر من و عروس من چه رابطه ای داشته یا دارند، آنها هر وقت دلشان بخواهد ازدواج می‌کنند و لازم نیست این خانم دربیاره فرهنگ آرژانتین نظر بدهد. پسر من به آرژانتین متعهد است و همه ما کشورمان را دوست داریم.

پدر مسی به عمه مسی : لیونل عمه ای مثل تو نمی خواهد,پدر مسی جواب عمه مسی را داد,دعوت نشدن عمه مسی به مراسم عروسیش,حرف های جنجالی عمه مسی درباره عروسیشپدر مسی به عمه مسی : لیونل عمه ای مثل تو نمی خواهد,پدر مسی جواب عمه مسی را داد,دعوت نشدن عمه مسی به مراسم عروسیش,حرف های جنجالی عمه مسی درباره عروسیشپدر مسی به عمه مسی : لیونل عمه ای مثل تو نمی خواهد,پدر مسی جواب عمه مسی را داد,دعوت نشدن عمه مسی به مراسم عروسیش,حرف های جنجالی عمه مسی درباره عروسیش

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *